Zoloti Doloni

Золоті долоні


Масаж, естетика

тіла та лиця

Київ, Ст. М Шулявська

Вул. Олександра Довженка, 2

Інстаграм: Instagram

Вісцеральний масаж

“Вісцеральний масаж (він також називається Старослов’янським) – це старовинний метод лікування та діагностики, який заснований на впливі на організм людини та на її внутрішні органи за допомогою натискання на живіт, певних рухів та простукування.
Слово “вісцеральний” означає внутрішній. Масаж внутрішніх органів практикувався нашими предками з давніх часів.
visceralnyjMassage2
Вісцеральний масаж особливо ефективний при розладах шлунково-кишкового тракту: розлад травлення, запор, коліт, виразка, геморой). Вісцеральний масаж також показаний при хворобах печінки, нирок, сечового міхура, підшлункової, дихальних шляхів, гінекології, серцево-судинних захворюваннях, холециститі, панкреатиті та артрозі. Успішно практикується вісцеральний масаж при мігренях, ЛОР захворюваннях, порушеннях мозкового кровообігу та обміну речовин, шкірних захворюваннях та грижах. Через очищення кишечника покращується стан і колір шкіри, вона стає більш пружною та здоровою.
Вісцеральний масаж є ефективною профілактикою захворювань у здорових людей: він усуває ожиріння, відновлює обмін речовин, омолоджує організм, запобігає появі панкреатиту та цукрового діабету. Вісцеральний масаж використовується як реабілітація після інсультів та інфарктів, а також коригує нестабільні психоемоційні стани людини. Зняття больового синдрому також є одним із показань до вісцерального масажу.
Особливо допомагає вісцеральний масаж людям, які страждають на проблеми з хребтом. Це відбувається тому, що кожен внутрішній орган у черевній порожнині нерозривно пов’язаний з певною групою м’язів тіла людини. А ці групи м’язів нерозривно пов’язані з різними відділами хребта.