Zoloti Doloni

Золоті долоні


Масаж, естетика

тіла та лиця

Київ, Ст. М Шулявська

Вул. Олександра Довженка, 2

Інстаграм: Instagram

Фестиваль екзотичних масажів

Фестиваль екзотичних масажів:

nataSeminar

Представляємо вам ще одну нашу учасницю – Ната Бобер
(Учбово-оздоровчий центр “Золоті долонi”).
На Фестивалі Наталія презентує японський реабілітаційний масаж Юмейхо, метод Масаюкі Сайонджі. Це один з видів мануальної терапії, який ставить за мету, спираючись на кістки таза, виправити зміщення кісток скелета пацієнта з особливою увагою до тазостегнових суглобів і хребта, одночасно зняти напругу і почуття тяжкості в м’язах і сполучних тканинах по всьому тілу, збільшити рухливість всіх суглобів. розім’яти м’язи та сполучну тканину.
У основі метод Юмейхо зовсім відрізняється від інших терапевтичних методів. Він дозволяє виявити причину захворювання, а не усунути лише симптоми.
Масаж Юмейхо – це поступове правління кісток скелета, починаючи з тазу як основного джерела деформації. Крім того, оригінальна техніка відтискання з розтиранням допомагає зняти почуття напруги у м’язах, стимулює кровообіг. В результаті покращується робота всього організму, оскільки робота проводиться не лише з ураженими ділянками, а й усім тілом.
Основними завданнями, що часто вирішуються, в практиці Наталії за допомогою Юмейхо терапії є:
– Викривлення хребта: сколіози, кіфози;
– зниження впливу компресії на хребетні нерви при грижах міжхребцевих дисків;
– усунення причин розвитку варикозної хвороби, набряків;
– робота з порушенням постави у дітей;
– відновлення роботи внутрішніх органів;
– робота з пацієнтами при вегетосудинній дистонії.
Тривалість сеансу 40-60 хвилин
***
Наталія проходила навчання в Українській федерації масажу, Українській асоціації народної мануальної терапії, у майстрів Професійної асоціації вісцеральних терапевтів, у школі відновлювальної та спортивної медицини.
(Член Сибірської асоціації Юмейхо, офіційний представник в Україні, м. Київ. Має третій ступінь Юмейхо терапії (метод Масаюки Сайонджі). Член Української асоціації народної мануальної терапії. Член – експерт ГО “Універсальна медична асоціація”.)