Zoloti Doloni

Золоті долоні


Масаж, естетика

тіла та лиця

Київ, Ст. М Шулявська

Вул. Олександра Довженка, 2

Інстаграм: Instagram

Чому масаж болючий

Чому антицелюлітний масаж є болючим

Поринаємо в теорію і не інакше:
Целюліт – структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції та лімфатичного відтоку. Його можна охарактеризувати як застійні явища у жировій тканині, що призводять до її дистрофії.
А тепер подумайте про стадії його розвитку!
– Перша стадія патогенетично обумовлена застоєм інтерстиціальної рідини між клітинами жирової тканини, так званий «м’який целюліт».
Найчастіше в цей період Ви не звертаєте на зміни ніякої уваги, а звичайний лімфодренажний масаж запобіг би подальшим змінам, він буде “лайтовим, релаксовим, кайфовим і безболісним”
– Друга стадія патогенетично обумовлена потовщенням і затвердінням волокон колагену в сполучнотканинному матриксі жирової тканини. Утрудняється мікроциркуляція крові та лімфи на капілярному рівні. На цій стадії при натиску на шкірі залишаються сліди-вм’ятини (шкіра втрачає еластичність).
Теж продовжуємо “забивати на себе”, можемо посилити процес щільним одягом у спробі “схуднути ще”…а тим часом у стегнах відбувається:
cellulit4
– Третя стадія, яка проявляється у вигляді ліпосклерозу. Формуються мікровузлики, і поверхня шкіри стає схожою на апельсинову шкірку. Ця стадія часто кваліфікується як «жорсткий» целюліт!
На цій стадії Ви вже розглянули нерівності шкіри і прийшли на масаж. І хочете за тиждень процедур поїхати до моря.
Масажист пихкає-потіє, опрацьовуючи глибоко затеклі-залиплі тканини, а ви закусуєте губи до крові, адже треба ж за десять сеансів схуднути!
– Четверта стадія характеризується зростанням числа вузликів, можливий розвиток болю при їх пальпації, прогресують патологічні зміни, що виникли у 2 та 3 стадіях (тут зазвичай призначають радикальні методи лікування, включаючи оперативні види втручань).
Якось так! Виходить, що “жир-біль”… Благо є клієнти “проліски”, які приходять у лютому-березні, але акцент припадає на літо. Пам’ятайте, любі, стежити за собою ніколи не пізно, і все, що можна допомогти, зробимо!
Всім бажаю краси, і повертаюся до масажних буднів

На зв’язку 0975933332, 0939683836 (Viber)